NOVÁ ZEMĚ [2015] [Celý Film v Češtině] [Historický Film] Český Dabing

15.11.2020 в 16:45

73 476

242

26

4

NOVÁ ZEMĚ / NOVA ZEMBLA

Film vypráví příběh holandského mořeplavce Willema Barentse, který se společně se svoji posádkou pokouší najít tzv. severovýchodní průjezd do Číny a Indie, proplutím nezmapovaných vod při severním pobřeží Ruska. Posádka lodi se překvapivě dostává až k ostrovu Nová země, kde je loď uvězněna ledem. Barentsova výprava je tak nucena přečkat nehostinnou arktickou zimu za polárním kruhem. Scénář filmu je založen na zápiscích z cestovního deníku Gerrita de Veera, jednoho z kartografů a členů výpravy.
---------
Hrají:
Robert de Hoog - Gerrit de Veer
Victor Reinier - Jacob van Heemskerck
Jan Decleir - Petrus Plancius
Juda Goslinga - Laurens

**************************************
Copyright © Video Brothers. All rights reserved
***************************************

The content of Polmedia Official channel is copyrighted and broadcasted under EXCLUSIVE license given by Polmedia. Any unauthorized copying, reproduction, public performing, hiring, lending and broadcasting is strictly prohibited. In a case of copyright issues please send message via mail in „about” section on the YouTube channel.

   česky celý film, český dabing, český dubbing, celý film cz, celý film cz dabing, cz dabing, cz, dabing cely film, celý film česky, filmy v česku a zadarmo, celé filmy zdarma online, akční filmy cz dabing, akční filmy cz dabing novinky, akční filmy v češtině, cely film, film zdarma, nová země, nová země 2011, nova zeme, nová země film, nová země kniha, nova zembla, nova zembla 2011, historický film, historicke filmy, historicke filmy online, historicke filmy cz dabing

Смотреть на YouTube

Видео в трендах

Времени в трендах

4 дня 22 часа 35 минут

Замечено в трендах

17.11.2020 в 16:35

Вышло из трендов

22.11.2020 в 15:10

Статистика в трендах