Bogdan Boner: Egzorcysta | Oficjalny zwiastun | Netflix

19.11.2020 в 09:00

93 520

5 687

57

527

Żaden demon nie jest bezpieczny, ponieważ Bogdan Boner, kochający alkohol, samouk egzorcysta do wynajęcia, powraca z bardziej pomysłowymi, obscenicznymi i śmiertelnymi czynami.

Bogdan Boner: Egzorcysta już 3 grudnia. Tylko na Netflix.

➡️Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 195 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

Bogdan Boner: Egzorcysta | Oficjalny zwiastun | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixPolskaOfficial

   Egzorcysta, Egzorcysta 2, Egzorcysta drugi sezon, zwiastun, Egzorcysta zwiastun, Egzorcysta 2 zwiastun, Egzorcysta drugi sezon zwiastun, Bogdan Boner, serial, animacja, dla dorosłych, Bartosz Walaszek, Git Produkcja, SPInska, SPInka Film Studio, Blok Ekipa, spin-off, Netflix, polska, poland, parodia, satyra, horror, film grozy

Смотреть на YouTube

Видео в трендах

Времени в трендах

2 дня 6 часов 6 минут

Замечено в трендах

19.11.2020 в 17:50

Вышло из трендов

21.11.2020 в 23:56

Статистика в трендах